Home » Metody płatności

Metody płatności

Jak mogę zapłacić za zakupy w sklepie internetowym Proplast?

Dostępne formy płatności to:

  1. Gotówka za pobraniem – zamówienie płatne gotówką przy odbiorze, a kurier dostarczający towar pobierze od Ciebie pieniądze. Opłata za pobranie wynosi 9 złotych w przypadku kartonu (za każdą sztukę)  a 60 zł w przypadku palety. Przygotowanie dokładnej kwoty dla swojego zamówienia znacznie przyspieszy proces odbioru od kuriera.
  2. Płatność kartą (Visa, Mastercard) – po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu transakcyjnego PayU, aby dokonać płatności. Transakcja jest w pełni bezpieczna. Dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do naszego sklepu. Po potwierdzeniu płatności, zamówienie przechodzi do realizacji. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą płatności.
  3. Przelew bankowy online – szybka, pewna i wygodna forma płatności elektronicznej obsługiwana przez serwis PayU. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą płatności.

Nowa płytka ryflowana PVC Proplast

podłoga do magazynu szybki remont blacha ryflowanaOdkryj naszą nową płytkę ryflowaną – idealną na każdą halę i magazyn! Zwiększ bezpieczeństwo i estetykę swojej przestrzeni pracy z szybkimi płytkami PVC Proplast. Kup teraz!


This will close in 20 seconds