SPECYFIKACJA

SPECYFIKACJA

Przeznaczenie

Układanie naszych płytek jest bardzo proste. Zadbaliśmy o tych, którzy chcą mieć to na papierze i o tych, którzy chcą to zobaczyć. Znajdziesz tu instrukcje w formie ilustracji i w wersji filmowej. Różni ludzie mają różne potrzeby – jeśli jesteś jednym z tych, którzy z instrukcji nie korzystają – też dasz radę (no dobrze, rzuć chociaż na nią okiem…)

Wymiary (zewnętrzne)

A:340mm

B:340mm

Grubość:7 mm

Wydajność

1m2 = 9 płytek

Waga

~1,1 kg

Wytrzymałość

~ 500 kg/cm2

Twardość

~ 90 ShA

Odporne na ścieranie

tak

Odporne chemicznie

nie wchodzą w reakcję z benzyną,olejami i chemikaliami stosowanymi w warsztatach samochodowych( z wyjątkiem tych z dodatkiem acetonu)

Bez zapachu

Antypoślizgowe

Trudnozapalne

Filmy instruktażowe

Czego szukasz?

Specyfikacja

Odkryj pełną specyfikację naszych płytek i znajdź idealne rozwiązanie dla swojego projektu

FAQ

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Wejdź do naszego obszernego FAQ, gdzie znajdziesz rozbudowane odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Nie trać czasu, rozwiejemy twoje wątpliwości już teraz!

Instrukcje

Układanie naszych szybkich płytek PCV jest łatwe i przyjemne, ale wiemy, że czasami mogą pojawić się pytania. Dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcje, które pomogą Ci na każdym kroku.

Ile płytek mam zamówić?

Kalkulator

Oblicz liczbę płytek według powierzchni:

+ dodatkowe 5%:

lub

+ dodatkowe 5%:

KOLOR NIESTANDARDOWY

Dzięki łączeniu różnych kolorów, możesz kolorami płytek wyznaczać trasę, dzielić pomieszczenia, określić podział przestrzeni. Możesz zaprojektować własny układ – uruchom wyobraźnię. Nawet jeśli Twoja własna wyobraźnia cię zaskoczy – zawsze możesz w łatwy sposób zmienić układ płytek.

Nowa płytka ryflowana PVC Proplast

podłoga do magazynu szybki remont blacha ryflowanaOdkryj naszą nową płytkę ryflowaną – idealną na każdą halę i magazyn! Zwiększ bezpieczeństwo i estetykę swojej przestrzeni pracy z szybkimi płytkami PVC Proplast. Kup teraz!


This will close in 20 seconds