WTRYSKOWNIA

Produkty opuszczające nasze linie produkcyjne cechują się zawsze najwyższą jakością i przywiązaniem do detalu.

 

TECHNOLOGIA WTRYSKU

Zrozumienie Twoich potrzeb to klucz do sukcesu Twojego produktu. W Proplast, wybierając materiał, kierujemy się nie tylko przeznaczeniem elementu, ale również tym, jakie korzyści ma przynieść: elastyczność, trwałość czy estetykę. Dzięki naszej wiedzy i elastyczności, gwarantujemy personalizację materiału do Twojego projektu, zapewniając finalny produkt, który przewyższa oczekiwania zarówno w funkcjonalności, jak i designie. Wykorzystujemy różnorodność tworzyw takich jak PP, PS, PE, PA, PC, ABS, ASA, wzbogaconych o dodatki włókien dla wyższej wytrzymałości, co przekłada się na wydajność i estetykę Twoich elementów. Nasze bogate doświadczenie w przetwarzaniu tworzyw konstrukcyjnych jest Twoją gwarancją najwyższej jakości i innowacyjności.

PARAMETRY MASZYN
• siła zwarcia od 45 t do 480 t
• siła zwarcia 250 t – 2F
• gramatura wtrysku do 2000 g

Nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, umożliwia nam produkcję najwyższej jakości elementów.

PROCES

Close-up of a hand holding high-quality plastic polymer granules used in the manufacturing of durable PROPLAST PVC quick flooring tiles. PL:Zbliżenie na dłoń trzymającą wysokiej jakości granulat polimerowy używany do produkcji trwałych płytek podłogowych PVC marki Proplast, szybie płytki PVC PROPLAST

1. PROJEKT

Tak to się zaczyna!
Nasze biuro konstrukcyjne pomoże w zaprojektowaniu dla Państwa porządanego detalu. Realizujemy również projekty powierzone nam przez państwa.

2. FORMA

Tworzymy formy od podstaw w naszej narzędziowni. Jeśli posiadacie Państwo własne formy, możemy je dostosować do produkcji.

3. WYTRYSK

Dzięki stałemu dokształcaniu naszej wysoce wyspecjalizowanej kadry, tworzywa sztuczne nie mają przed nami tajemnic.

4. PRODUKT

Drobiazgowa kontrola jakości pozwala na utrzymanie produkcji na najwyższym poziomie.

DZIAŁ PLANOWANIA

Dział planowania produkcji koordynuje wszystkie działy w przedsiębiorstwie. Duża zmienność produkcji wymusiła wysoką elastyczność naszego działu, co obecnie umożliwia płynność procesów produkcji. Pełna identyfikowalność każdego produkcji pozwala na analizę zaawansowania wytwarzanej części na każdym etapie realizacji, od chwili pojawienia się zamówienia do momentu wysyłki do klienta.

KONTROLA JAKOŚCI

Dział Kontroli Jakości od początku istnienia firmy bierze czynny udział w systemie zarządzania oraz kontroli zarówno produkowanych wyrobów jak i świadczonych przez Proplast usług. Jego podstawowym zadaniem jest natychmiastowa reakcja na wszystkie zgłoszenia już na etapie produkcji.

Z przyjemnością podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem, zapraszamy do kontaktu, porozmawiajmy o tym, w czym możemy pomóc. Skontaktuj się z nami

    Nowa płytka ryflowana PVC Proplast

    podłoga do magazynu szybki remont blacha ryflowanaOdkryj naszą nową płytkę ryflowaną – idealną na każdą halę i magazyn! Zwiększ bezpieczeństwo i estetykę swojej przestrzeni pracy z szybkimi płytkami PVC Proplast. Kup teraz!


    This will close in 20 seconds